Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2023

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 marca 2023

W dniu 14 marca 2023 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim 41 uczniów wzięło udział w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sokołowie Podlaskim we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim. Była to już 44 edycja zmagań cieszących się od lat dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.

Jury, w składzie:

1. Przewodniczący - bryg. Paweł Dmowski. – Komendant Powiatowy PSP w Sokołowie Podlaskim,
  2. Sekretarz – dh Wojciech Wicherski  - Prezes Zarządu OP ZOSP RP,
  3. Członek  - st. bryg. Sławomir Lipka  - Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim,

na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, po dokonaniu oceny prac pisemnych zakwalifikowało do finału i dogrywek wyłoniono laureatów . Z naszej szkoły  w grupie I II miejsce zajęła Antonina Tomczuk  oraz IV miejsce  Lena Pankiewicz .W grupie II V miejsce –zajęła Julia Pankiewicz .

Zwycięzcy w każdej kategorii będą reprezentować nasz powiat w Eliminacjach Wojewódzkich OTWP.

Nagrody ufundowane zostały przez: Oddział Powiatowy ZOSP RP, Powiat Sokołowski, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, Sklep Gama Sokołów Podlaski oraz KP PSP w Sokołowie Podlaskim.